Onze vrijwilligers zijn goed bezig!

Onze vrijwilligers zijn goed bezig!

Sinds deze week hebben wij bij de kassa van VVV Ruurlo een Berkelland-doet sticker. Met deze sticker laten wij zien dat onze organisatie wordt gerund door actieve en enthousiaste vrijwilligers. En daar zijn we heel erg trots op!

Deze sticker kregen we van het Platform Vrijwilligers Berkelland, een netwerk van vrijwilligersorganisaties en verenigingen uit Berkelland die kennis, kunde en ervaring op het gebied van vrijwilligerswerk met elkaar delen. Zij willen met deze stickers meer aandacht vragen voor vrijwilligerswerk. Wil je meer weten over dit platform of ben je zelf op zoek naar vrijwilligerswerk? Scan dan de QR-code op de sticker of ga naar berkellandwijzer.nl/berkelland-doet.

Tot ziens bij VVV Ruurlo!

 

Details

Datum
9 maart 2022